2 Ingredientų Naminiai Grietininiai Ledai + 4 fantastiški skoniai🍦

Nagi, visi super užsiėmę ir tingūs valgytojai pakelkite rankas! Aš savąsias tai keliu! Pakelčiau dar ir abi kojas, bet tingiu… 😁Ir tai puikiai įliustruoja mano kasdienybę, todėl drąsiai galiu teigti, kad ir virtuvėje dažniausiai ieškau kaip viską atlikti kuo greičiau, su kuo mažiau ingredientų, o, svarbiausia, kad po savo gaminimo palikčiau kuo mažiau indų, nes plauti juos, žinoma, tingiu dar labiau nei gaminti 😁

Naminiai ledai

Kur aš lenkiu? Ogi prie recepto, kuris reikalauja super mažai pastangų ir ingredientų, o jų reikia vos 2! Kietai, ar ne? Be abejo, norint dar nerealesnių ledų reikėtų ir dar keleto papildomų ingredientų, tačiau ir 2 yra pakankamai – pasigaminsite fantastiškus vanilinius ledus. O turėdami šiek tiek fantazijos ir pakuitę savo virtuvines spinteles neabejotinai išgautumėte ir įvairių įdomesnių skonių.

Naminiai ledai

 

Naminiai ledai
Naminiai ledai

Naudodami 2 ingredientus pasigaminsite tikrą plombyrą (vienareikšmiškai rekomenduoju įdėti bent šaukštelį vanilės pastos, jei tokios turite – kokie ledai be vanilės? 😁), na, o apačioje pateikiau 4 savo variantus, kaip šiuos ledus dar paturbinti.🤗 Būtent šias ledų variacijas matote nuotraukose, tačiau net neabejoju, kad pasakiškai skanūs būtų ir kiti variantai, pvz, šokoladiniai/pistacijų/matcha. Taip sakant, improvizacijoms ribų nėra. Užtenka pasigaminti ledų bazę iš grietinėlės ir kondensuoto pieno, o tada jau viskas vyksta pagal jūsų pageidavimus. 😉⬇

Naminiai ledai

P.S. Rekomenduoju į ledus dėti pagardus, kurie nėra vandeningi. Kuo didesnis vandens kiekis leduose – tuo didesnė tikimybė, kad turėsite ledo kristalų, kurie skonio tikrai negerina, atvirkščiai, erzina valgant. Būtent dėl šios priežasties mangų tyrę viriau tol, kol tapo labai tiršta ir nevandeninga. (p.s.s. mangų tyrę prikau kūdikių maisto skyriuje – tiko puikiai 😁)

Naminiai ledai
Naminiai ledai

2 Ingredientų Naminiai Grietininiai Ledai

Ingredientai

  • 600 ml šaltos grietinėlės ne mažiau 35%!
  • 500 ml šalto kondensuoto pieno
  • vanilės pastos, jei turite

Instrukcijos

  • Dubenį, kuriame gaminsite ledus, gerai atšaldykite (prieš darydama apie valandą palaikiau šaldytuve)
  • Į atšaldytą dubenį supilkite grietinėlę ir plakite elektriniu plaktuvu, kol grietinėlė sutvirtės ir išsiplaks.
  • Į išplaktą grietinėlę supilkite šaltą kondensuotą pieną ir dar kartą perplakite, kol viskas susijungs į vientisą masę.
  • Ir dabar jau gautą masę arba dedame į šaldiklį stingti, arba padaliname į kelias dalis ir maišome su kitais ingredientais, mėgindami išgauti įvairius skonius.
  • Ledus geriausia šaldiklyje palaikyti pernakt.

Notes

Adapted from biggerbolderbaking