Apie mane

^747C6CFE4BA9545CE3D1F5246C03DC2A29A61BFF8DAD232136^pimgpsh_fullsize_distrJaučiuosi taip, lyg man vis kažko kažko trūktų.

Ak, taip, tai juk Tu! Ir, jei dabar tai skaitai, noriu, kad žinotum… Tu nuostabus!

Mano vardas Greta ir aš esu trys viename – kepėja, bloggerė bei fotografė, besislepianti už Hungry Bae puslapio.

Pirmąją savo tešlą išminkiau būdama maždaug dešimties metų, tačiau pirmasis mano patiekalas, pagamintas visiškai nuo nulio, buvo paprasčiausi blynai su mamos namine uogiene. Ko gero tai ir buvo tas lūžio taškas mano gyvenime, kuomet besąlygiškai pamilau maisto gaminimą ir, be abejo, darbą virtuvėje, kuriant kažką nepaprasto.

Vėliau išsiugdžiau naują savybę – pradėjau manyti, kad maistas ne tik privalo būti gardus, bet ir gražus. Ką gi, dabar Jūs jau žinote, kas mane beprotiškai veža – bandymas sujungti tai, kas skanu bei tai, kas gražu, į vieną vienintelį gaminį. Dar norėčiau pabrėžti, mano akimis, svarbiausią dalyką, kurį supratau viso šio nuotykio metu – kai darai darbus iš širdies, žmonės be galo juos vertina.

Kai mane priėmė į tarptautinės politikos ir vystymo studijas universitete, aš persikėliau į visiškai man nepažįstamą miestą ir pradėjau gyventi su savo mylimuoju. Tai buvo antrasis mano lūžio taškas gyvenime. Studijos varė mane iš proto ir dieną iš dienos aš klausdavau savęs, ką gi darau su savo gyvenimu (juk visą savo gyvenimėlį tesvajojau tiesiog gaminti). Minučių skaičiavimas paskaitų metu, noras greičiau grįžti namo ir užsidaryti virtuvėje vien tam, kad užgniaužčiau tą stresą, buvo mano kasdieninė rutina. Tada mano brangusis priėjo ir pasakė „STOP“ ir, nevyniojant žodžių į vatą, dėl visko, kas aš esu šiandien, tiesiogine ta žodžio prasme esu dėkinga Jam.
IMG_6921
Labai apmaudu, kad mano klaviatūra nesugeba išreikšti natūralių emocijų bei Jūs nematote mano šypsenos, nes vien žinojimas, kad esate čia su lyg kiekviena akimirka mane artina prie svajonės išsipildymo! Ačiū, Jūs tokie gražūs žmonės. Drąsiai galite susisiekti su manimi bet kuriuo metu, visuomet esu atvira naujiems pasiūlymams, užsakymams ar, paprasčiausiai, naujoms pažintims.

Dėkui, kad užsukote! Lekiame gaminti taip, kaip dar niekada negaminome!

Aš gaminu, aš kuriu, aš Hungry Bae.