Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai

Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai

Šiandien praėjo lygiai 3 metai nuo tos dienos, kuomet mano mylimasis nusivedė mane į parką, stipriai apkabinęs iškėlė aukštyn, o tada neišlaikę lygsvaros abu nusiritome laiptais žemyn. Tą „romantišką” akimirką, kai aš su nubrozdintom kojom ir alkūnėm gulėjau ant laiptų, jis manęs paklausė, ar sutiksiu būti jo mergina. Vis dar sunku pasakyti, dėl ko aš tuomet pravirkau, ar dėl to, kad buvau nepaprastai laiminga sulaukusi šio klausimo, ar dėl to, kad labai skaudėjo kraujuojančias alkūnes 😂. Kad ir kaip ten buvo, šiandien visos žaizdos jau sugijusios, o ta laimė auga su lyg kiekviena diena.♥️

Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai
Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai

Pamaniau, jog ta proga būtų smagu KARTU kažką pasigaminti, kadangi įprastai aš esu vienintelė gaminanti namuose, o didžiausias jo kulinarinis pasiekimas kol kas yra virti grikiai su pomidorų padažu. Dėl mano didelės meilės Ferrero Rocher saldainiams nusprendėme, jog būtent jie šiandien turi puikuotis ant mūsų stalo. Ko gero nieko nenustebinsiu pasakydama, kad viskas baigėsi tuo, kad saldainius gaminau VIENA, nes viskas, prie ko Kevinas prisiliečia dūžta, lūžta ar kitaip susigadina. Didžiausias jo indėlis – buvimas rankų fotomodeliu, tačiau ir tai atsitiko tik todėl, kad jis atėjo vogti saldainių, kol nusisukusi peržiūrinėjau padarytas nuotraukas. Net neturiu ką pridurti.😄

Ferrero Rocher saldainiai gavosi stebėtinai panašūs į pirktinius, o labiausiai man patiko tai, kad jų pagaminimas reikalavo visiškai minimalių pastangų (nebent Jūs tokie, kaip mano vaikinas). Antrą kartą darydama būtinai temperuočiau šokolodą (Temperavimas – tai šokolado lydymas iki tikslios temperatūros, dėl kurio sustingęs jis būna žvilgus, traškus ir lygus), nes tiesioginio kontakto su pirštais metu pastarasis ima tirpti. Deja, deja, to negalėjau šiandien padaryti, nes vis dar laukiu atkeliaujančio maisto termometro, be kurio šis procesas neįmanomas. Bet, jei nesiruošiate saldainių transportuoti ar nešti į parodą, galite drąsiai naudoti ir ne temperuotą šokoladą. Taigi, kviečiu pasigaminti naminius Ferrero Rocher!

Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai

Naminiai Ferrero Rocher Saldainiai

Ingredientai

  • 100 g šokoladinių vaflių naudojau Klasika
  • 150 g lazdyno riešutų
  • 200 g riešutinio kremo naudojau Nutella, kiti per saldūs
  • 150 g pieniško šokolado
  • 1 v. š. bekvapio aliejaus

Instrukcijos

  • Riešutus ~10 minučių paskrudinkite iki 180° C įkaitintoje orkaitėje, riešutams atvėsus nuvalykite luobeles pirštais. Pasilikite sveikų riešutų įdėti į saldainių vidų, o likusius sukapokite.
  • Vaflius susmulkinkite, suberkite riešutus, dėkite riešutinį kremą ir masę gerai išmaišykite. Suformuokite rutuliukus, į vidurį įdedėdami po riešutą. Lengviausia formuoti vos vos drėgnomis rankomis. Paruoštus rutuliukus apie valandą pašaldykite šaldytuve, kad sustingtų.
  • Šokoladą ant silpnos ugnies ar vandens garų vonelės maišykite su aliejumi, kol gausis vientisa lygi masė. Saldainius po vieną merkite į šokoladą, dėkite ant kepimo popieriaus ir leiskite šokoladui sustingti (šokoladas greičiau sustings šaldytuve). Skanaus!

Notes

Adapted from sonatinosreceptai