Užkepti Spalvingi Nachos

Užkepti Spalvingi Nachos

Žodžiais nė negaliu apsakyti, kokios blogos ir nemalonios buvo mano pastarosios dienos! O Dievulėliau… Sugebėjau susirasti darbą, pradėti dirbti ir mesti jį tą pačią dieną. Kiekvieną mielą dieną svajojau apie darbą virtuvėje, ypač su konditeriniais gaminiais, tačiau nei viena kepykla nenorėjo manęs įdarbinti dėl tariamo patirties trūkumo, o svarbiausia – dėl to, kad nesu baigusi jokių panašių mokslų. Tai mane beprotiškai erzino. Aš gyvenu iš savo konditerinių gaminių, ir štai jie man aiškina, jog man reikia kažkokio popierėlio, kad gaučiau darbą. Todėl savo karjerą nusprendžiau pradėti restorane, šiuo atveju, itališkame.

Buvau taip užsisvajojusi apie pirmą darbo dieną ir taip perdėtai užsidegusi dirbti, kad iš pradžių sugebėjau paprasčiausiai užsimerkti ir apsimesti, kad nematau visų baisių dalykų, kurie ten vyko. Kaip bebūtų gaila, po kelių valandų tas apmaudas nugalėjo, nuošaly palikdamas keletą gerų dalykų, kuriuos ten mačiau. Dienos pabaigoje buvau pasišlykštėjusi viskuom, ką regėjau per tą dieną – virtuvėje nebuvo karšto vandens plauti riebaluotoms lėkštėms ir įrankiams (todėl kempinės buvo pasidengusios storu storu riebalų sluoksniu, o plaudama indus tiesiogine ta žodžio prasme tik dar labiau juos išpurvindavau), keptuvės, puodai, indeliai ir kiti įrankiai, kurie turi tiesioginį kontaktą su maistu, kurį JŪS valgote, yra sausinami „skudurais“, su kuriais man liepė valyti ir grindis, ir virtuvės kampuose esančius pelėsius bei kitas šlykštybes. Galėčiau sudaryti visą sąrašą baisių dalykų, bet nebenoriu gadinti apetito. Tą dieną supratau vieną dalyką – daugiau niekada nevalgysiu „restoranuose“, nebent jie bus aukšto lygio ir gerai žinomi (nekalbu apie tinklinius „restoranus“). Mano tikslas buvo supažindinti Jus su kita virtuvės puse, su dalykais, kurių nematote ir nežinote, bet jie vyksta, todėl būkite ypač atsargūs ir budrūs. Skatinkime NAMINIO maisto valgymą kartu!

Užkepti Spalvingi Nachos
Užkepti Spalvingi Nachos

Taigi, šiandien aš apdovanojau save gardžiais užkeptais nachos su storu sluoksniu spalvingų ingredientų. Sakau Jums, šis indas su visu savo turiniu yra vertas nuodėmės. Taip pat garantuoju daug komplimentų iš Jūsų draugų, jei kepdami šiuos nachos pakviesite juos į svečius. Dar rekomenduočiau naudoti nachos, kurie jau turi skonį (šį kartą naudojau sūrio skonio), nes ant jų nededu jokių prieskonių, taip taupydama laiką. Bet pats geriausias pasiūlymas, ko gero, būtų pasitelkti savo vaizduotę, o man būtų smagu sužinoti, kokias kitokias ingredientų kombinacijas esate išbandę!

Užkepti Spalvingi Nachos

Užkepti Spalvingi Nachos

Pasiruošimo laikas 10 minutes
Pagaminimo laikas 30 minutes
Iš viso 40 minutes
Porcijos 2

Ingredientai

 • 4-5 puodeliai tortilijų traškučių aš renkuosi sūrio skonio
 • 1 1/2 puodelių tarkuoto Čederio sūrio
 • 1 avokado nulupto, susmulkinto
 • 1 susmulkinto pomidoro
 • 1/2 puodelio konservuotų juodųjų pupelių
 • 1/2 puodelio virtų juodųjų lęšių
 • 1/3 puodelio konservuotų kukurūzų
 • 1/3 puodelio susmulkintos paprikos

Instrukcijos

 1. Įkaitinkite orkaitę iki 180°C ir lengvai padenkinte kepimo indą aliejumi ar kitais riebalais.
 2. Suberkite tortilijos traškučius į kepimo indą. Ant viršaus sudėkite sūrį, avokadą, pomidorą, pupeles, lęšius, kukurūzus ir papriką.
 3. Kepkite orkaitėje, kol sūris išsilydys, apie 10 minučių.

Papildoma informacija

Adapted from damndelicious